Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Засідання сесії обласної ради >  На 24-й сесії Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

12.09.2018 18:33

На 24-й сесії Чернівецької обласної ради |  Засідання сесії обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 12 вересня, під головуванням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна відбулось пленарне засідання 24-ї сесії Чернівецької обласної ради. Так, депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік, затвердили Комплексну програму будівництва (придбання) доступного житла на 2018-2022 роки та Програму розвитку архівної справи в Державному архіві Чернівецької області на 2018-2020 роки.

Учасники пленарного засідання внесли відповідні зміни та доповнення до Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту Чернівецької області на 2018-2021 роки і до Регіональної обласної програми «Вчитель» на 2013-2022 роки, а також взяли до відома інформацію про виконання Комплексної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІД в Чернівецькій області на 2015-2018 роки та інформацію про виконання у 2017 році Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області на 2017-2020 роки.

З метою збереження унікальної лікувальної бази, здійснення реконструкції існуючих будівель, та залучення інвестицій у розвиток буковинського бальнеологічного курорту, народними обранцями прийнято рішення «Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця».

Також на пленарному засіданні крайового парламенту прийнято низку звернень Чернівецької обласної ради та підтримано запити депутатів з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст області.

Участь у роботі 24-ї сесії обласної ради VII скликання взяли народні депутати України Максим Бурбак та Іван Рибак.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua