Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Vivat Academia!

Прес-центр

Новини

02.09.2018 13:40

Vivat Academia! |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 вересня, на території колишньої резиденції митрополитів Буковини відбулась урочиста академія з нагоди посвяти першокурсників у студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«За час свого існування Чернівецький національний університет став одним із найповажніших та найпотужніших вищих навчальних закладів України, навчатися в якому престижно та почесно. Гадаю, що не помилюсь, якщо скажу, що мабуть немає жодної сфери життєдіяльності нашої держави, у якій випускники ЧНУ не відзначилися би своїм високим професіоналізмом. Тому переконаний, що ви не тільки збережете, але й примножите славетні традиції нашого університету», – зазначив голова крайового парламенту Буковини, звертаючись до студентів-першокурсників ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua