Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Vivat Academia!

Прес-центр

Новини

02.09.2018 13:40

Vivat Academia! |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 вересня, на території колишньої резиденції митрополитів Буковини відбулась урочиста академія з нагоди посвяти першокурсників у студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«За час свого існування Чернівецький національний університет став одним із найповажніших та найпотужніших вищих навчальних закладів України, навчатися в якому престижно та почесно. Гадаю, що не помилюсь, якщо скажу, що мабуть немає жодної сфери життєдіяльності нашої держави, у якій випускники ЧНУ не відзначилися би своїм високим професіоналізмом. Тому переконаний, що ви не тільки збережете, але й примножите славетні традиції нашого університету», – зазначив голова крайового парламенту Буковини, звертаючись до студентів-першокурсників ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua