Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Село, в якому є такий навчальний заклад, має чудові перспективи

Прес-центр

Новини

01.09.2018 18:40

Іван Мунтян: Село, в якому є такий навчальний заклад, має чудові перспективи |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистого зібрання, що відбулося у селі Тернавці Герцаївського району з нагоди Дня знань та відкриття після реконструкції місцевого навчально-виховного комплексу сьогодні, 1 вересня.

«Відкриття новозбудованого корпусу вашого навчально-виховного комплексу – направду визначна подія у житті всього Герцаївського району, на яку громада села чекала не один десяток років. Радий з того, що незважаючи на війну з Російською Федерацією на Сході нашої держави та непросту ситуацію в державі загалом спільними зусиллями ми змогли завершити будівництво такого важливого об’єкта соціальної інфраструктури. Переконаний, що на село, в якому є такий навчальний заклад, такі педагоги і такі діти, чекає чудова перспектива», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, кращих педагогів навчально-виховного комплексу, зокрема, його керівника – Якова Дмитровича Постівку, який сьогодні відзначає 35 років своєї роботи на посаді директора цього освітнього закладу, а також представників підрядної організації ТОВ «Надія», які брали участь у будівництві його нового корпусу, Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Опісля посадовець оцінив якість ремонтно-будівельних робіт та ознайомився з умовами навчання та побуту, створеними у навчально-виховному комплексі після реконструкції.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua