Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Село, в якому є такий навчальний заклад, має чудові перспективи

Прес-центр

Новини

01.09.2018 18:40

Іван Мунтян: Село, в якому є такий навчальний заклад, має чудові перспективи |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистого зібрання, що відбулося у селі Тернавці Герцаївського району з нагоди Дня знань та відкриття після реконструкції місцевого навчально-виховного комплексу сьогодні, 1 вересня.

«Відкриття новозбудованого корпусу вашого навчально-виховного комплексу – направду визначна подія у житті всього Герцаївського району, на яку громада села чекала не один десяток років. Радий з того, що незважаючи на війну з Російською Федерацією на Сході нашої держави та непросту ситуацію в державі загалом спільними зусиллями ми змогли завершити будівництво такого важливого об’єкта соціальної інфраструктури. Переконаний, що на село, в якому є такий навчальний заклад, такі педагоги і такі діти, чекає чудова перспектива», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, кращих педагогів навчально-виховного комплексу, зокрема, його керівника – Якова Дмитровича Постівку, який сьогодні відзначає 35 років своєї роботи на посаді директора цього освітнього закладу, а також представників підрядної організації ТОВ «Надія», які брали участь у будівництві його нового корпусу, Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Опісля посадовець оцінив якість ремонтно-будівельних робіт та ознайомився з умовами навчання та побуту, створеними у навчально-виховному комплексі після реконструкції.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua