Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав з Днем знань першачків Кам’янської ЗОШ на Глибоччині

Прес-центр

Новини

01.09.2018 15:54

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав з Днем знань першачків Кам’янської ЗОШ на Глибоччині |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 1 вересня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян завітав на свято Першого дзвоника до загальноосвітньої Кам’янської школи І-ІІІ ступенів Глибоцького району, де привітав учителів, школярів та батьків з Днем знань і початком нового начального року.

«Мені надзвичайно приємно у цей день бути у колі моїх односельчан, яких я щиро шаную за працелюбність і щире бажання зробити своє село найкращим. Кам’янка користується на Буковині доброю славою, у тому числі завдяки багатодітним родинам, які тут проживають Що й казати: малечі у нашому селі з кожним роком стає все більше і більше. І саме цей приємний факт спонукав владу розпочати спорудження нового сучасного корпусу Кам’янської школи. Місяць тому було розпочато роботи з підготовки до спорудження додаткового корпусу школи, у якому заплановано розмістити не лише комфортні класи, але й сучасний спортзал та дошкільний навчальний заклад», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець подякував педагогічному колективу Кам’янської ЗОШ за роботу, а кращих учителів школи нагородив Почесними грамотами та цінними подарунками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua