Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав з Днем знань першачків Кам’янської ЗОШ на Глибоччині

Прес-центр

Новини

01.09.2018 15:54

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав з Днем знань першачків Кам’янської ЗОШ на Глибоччині |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 1 вересня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян завітав на свято Першого дзвоника до загальноосвітньої Кам’янської школи І-ІІІ ступенів Глибоцького району, де привітав учителів, школярів та батьків з Днем знань і початком нового начального року.

«Мені надзвичайно приємно у цей день бути у колі моїх односельчан, яких я щиро шаную за працелюбність і щире бажання зробити своє село найкращим. Кам’янка користується на Буковині доброю славою, у тому числі завдяки багатодітним родинам, які тут проживають Що й казати: малечі у нашому селі з кожним роком стає все більше і більше. І саме цей приємний факт спонукав владу розпочати спорудження нового сучасного корпусу Кам’янської школи. Місяць тому було розпочато роботи з підготовки до спорудження додаткового корпусу школи, у якому заплановано розмістити не лише комфортні класи, але й сучасний спортзал та дошкільний навчальний заклад», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець подякував педагогічному колективу Кам’янської ЗОШ за роботу, а кращих учителів школи нагородив Почесними грамотами та цінними подарунками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua