Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  У переддень Дня знань

Прес-центр

Новини

31.08.2018 13:59

У переддень Дня знань |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Урочиста посвята першокурсників у студенти Буковинського державного медичного університету відбулася сьогодні, 31 серпня. Привітав майбутніх медиків та професорсько-викладацький колектив медуніверситету з початком навчального року голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Галузь охорони здоров’я Буковини завжди була в авангарді національної медицини України. Велика заслуга у цьому належить саме Буковинському державному медичному університету, який недаремно вважається одним з кращих медичних вищих навчальних закладів нашої Батьківщини. Переконаний, що цьогорічні медики-першокурсники докладуть усіх зусиль, щоби опанувати знання та перейняти безцінний досвід своїх наставників, адже у майбутньому саме у їхніх руках опиниться життя та здоров’я наших громадян. У свою чергу у межах наданих мені повноважень робитиму усе необхідне для створення гідних умов праці для наших майбутніх лікарів», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua