Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Іван Мунтян: Сучасна, орієнтована на світові стандарти шкільна освіта, є запорукою успішної інтеграції України до ЄС

Прес-центр

Новини

29.08.2018 18:05

Іван Мунтян: Сучасна, орієнтована на світові стандарти шкільна освіта, є запорукою успішної інтеграції України до ЄС |  Освіта

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян звертаючись до організаторів, делегатів та гостей серпневої конференції працівників освіти Чернівецької області на тему «Концепція «Нова українська школа»: перші кроки реалізації в системі освіти Чернівецької області та пріоритетні завдання», що відбулась сьогодні, 29 серпня, в приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

«Цьогоріч ми вже маємо перші результати реалізації освітньої реформи та впровадження нової української школи на Буковині. Цей шлях непростий, водночас, впевнений, що освітянський загал та присутня у залі педагогічна еліта нашого краю зробить усе залежне для подолання труднощів та перешкод на цьому шляху. Адже усі ми розуміємо, що сучасна, орієнтована на світові стандарти шкільна освіта, є запорукою успішної інтеграції України до Європейського Союзу», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Також голова Чернівецької обласної ради привітав учасників конференції та усіх освітян нашого краю з початком нового навчального року та прийдешнім Днем знань.

Відтак, посадовець подякував за роботу в освітньому напрямку керівникам районів області, представникам районних органів управління освітою та усім педагогам Буковини. У свою чергу керівникам кращих загальноосвітніх закладів нашого краю Іван Мунтян вручив символічні знаки якості за надання якісних освітніх послух, а педагогам, які підготували випускників, що отримали від 190 до 200 балів з базових дисциплін під час цьогорічного ЗНО, – грошові винагороди.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua