Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Іван Мунтян: Сучасна, орієнтована на світові стандарти шкільна освіта, є запорукою успішної інтеграції України до ЄС

Прес-центр

Новини

29.08.2018 18:05

Іван Мунтян: Сучасна, орієнтована на світові стандарти шкільна освіта, є запорукою успішної інтеграції України до ЄС |  Освіта

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян звертаючись до організаторів, делегатів та гостей серпневої конференції працівників освіти Чернівецької області на тему «Концепція «Нова українська школа»: перші кроки реалізації в системі освіти Чернівецької області та пріоритетні завдання», що відбулась сьогодні, 29 серпня, в приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

«Цьогоріч ми вже маємо перші результати реалізації освітньої реформи та впровадження нової української школи на Буковині. Цей шлях непростий, водночас, впевнений, що освітянський загал та присутня у залі педагогічна еліта нашого краю зробить усе залежне для подолання труднощів та перешкод на цьому шляху. Адже усі ми розуміємо, що сучасна, орієнтована на світові стандарти шкільна освіта, є запорукою успішної інтеграції України до Європейського Союзу», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Також голова Чернівецької обласної ради привітав учасників конференції та усіх освітян нашого краю з початком нового навчального року та прийдешнім Днем знань.

Відтак, посадовець подякував за роботу в освітньому напрямку керівникам районів області, представникам районних органів управління освітою та усім педагогам Буковини. У свою чергу керівникам кращих загальноосвітніх закладів нашого краю Іван Мунтян вручив символічні знаки якості за надання якісних освітніх послух, а педагогам, які підготували випускників, що отримали від 190 до 200 балів з базових дисциплін під час цьогорічного ЗНО, – грошові винагороди.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua