Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура та мистецтво >  З нагоди 184-ї річниці від дня народження Юрія Федьковича

Прес-центр

Новини

08.08.2018 13:38

З нагоди 184-ї річниці від дня народження Юрія Федьковича |  Культура та мистецтво

Тема новини: Назва теми

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на громадському мітингу з нагоди 184-річчя видатного українського письменника, поета, драматурга, педагога та просвітника Юрія Федьковича. До участі в урочистому дійстві, яке відбулось у середмісті Чернівців сьогодні, 8 серпня 2018 року, долучилися представники наукової, творчої та педагогічної спільноти краю, керівники та співробітники мистецьких закладів та установ культури обласного центру.

«Творчий геній Юрія ФЕДЬКОВИЧА, його життєвий, громадянський та мистецький подвиг викликали щире захоплення та повагу багатьох поколінь наших краян та співвітчизників», - зазначила Інга Маковецька у своєму вітальному слові. Ми маємо активніше пропагувати високий приклад життя і творчості нашого славетного земляка серед молоді та юнацтва, ретельно досліджувати та примножувати коштовну творчу спадщину Юрія Федьковича. У цьому вбачаю спільний моральний обовязок влади та громади Чернівецької області», - наголосила посадовець крайового парламенту.

Учасники врочистого дійства на знак шани та поваги поклали букети живих квітів до памятника «Буковинському соловію».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua