Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

20.01.2020 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр служби крові»

20.01.2020 17:25
Чернівецька обласна рада


     відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

20.01.2020 17:24
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Інга Маковецька взяла участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Швеції

Прес-центр

Новини

02.08.2018 14:01

Інга Маковецька взяла участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Швеції  |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

         Сьогодні, 02 серпня, відбулась протокольна зустріч першого заступника голови Чернівецької обласної ради Інги Маковецької з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні паном Мартіном Хагстрьомом.

         Сторони обговорили низку цікавих та перспективних міжнародних проектів у сферах економіки, екології, зокрема, щодо реалізації програми “Нефко”, а також транскордонного співробітництва та місцевого самоврядування.

Основну увагу було зосереджено на темі децентралізації в Україні. Йшлося безпосередньо про програму «U-LEAD з Європою», яка має на меті сприяння реформі децентралізації в Україні в цілому та розширення можливостей місцевих громад для надання громадянам високоякісних адміністративних послуг через створення та підтримку ЦНАПів.

         Пан Мартін Хаґстрьом ознайомився з процесом децентралізації в Чернівецькій області, зазначивши, що успішність і результативність місцевого самоврядування в країні безпосередньо залежить, по-перше, від чіткого усвідомлення того безумовного факту, що питання місцевого значення можуть і повинні вирішувати саме органи місцевого самоврядування. По-друге – від безумовного дотримання принципу єдності повноважень і ресурсів. По-третє –  від забезпечення відкритості, прозорості та відповідальності рішень і дій самоврядних органів. За словами пана Посла, організоване та контрольоване належним чином місцеве самоврядування дає можливість уникати багатьох суперечностей і мінімізувати дистанцію між громадянами та державою, яка не завжди у змозі належно і вчасно реагувати на місцеві проблеми.

       Відтак, Інга Маковецька висловила вдячність за візит пана Мартіна Хаґстрьома та підтримку Швецією реформ в Україні, а також зазначила, що народи України та Швеції поєднують дуже давні історичні, економічні, та гуманітарні зв’язки, незважаючи на відсутність спільного кордону.

    «Ми зацікавлені у налагодженні міжрегіональних партнерських відносин. Позитивний досвід такої співпраці ми з нашими європейськими партнерами вже отримали в рамках реалізації чотиристороннього проекту «Чотири регіони для Європи». Наразі існує чимало напрямів для розвитку багатостороннього співробітництва між Буковиною та регіонами Королівства Швеції. Чимало можливостей представляють такі багатообіцяючі напрямки, як розвиток туризму, розширення географії міжнародних авіаперевезень, двосторонні обміни науковцями, викладачами та студентами. Щиро вірю, що сьогоднішня зустріч дасть новий поштовх розвитку дружніх відносин між нашими державами», - зазначила Інга Маковецька.

 

                                                                                            

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua