Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Інга Маковецька взяла участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Швеції

Прес-центр

Новини

02.08.2018 14:01

Інга Маковецька взяла участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Швеції  |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

         Сьогодні, 02 серпня, відбулась протокольна зустріч першого заступника голови Чернівецької обласної ради Інги Маковецької з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні паном Мартіном Хагстрьомом.

         Сторони обговорили низку цікавих та перспективних міжнародних проектів у сферах економіки, екології, зокрема, щодо реалізації програми “Нефко”, а також транскордонного співробітництва та місцевого самоврядування.

Основну увагу було зосереджено на темі децентралізації в Україні. Йшлося безпосередньо про програму «U-LEAD з Європою», яка має на меті сприяння реформі децентралізації в Україні в цілому та розширення можливостей місцевих громад для надання громадянам високоякісних адміністративних послуг через створення та підтримку ЦНАПів.

         Пан Мартін Хаґстрьом ознайомився з процесом децентралізації в Чернівецькій області, зазначивши, що успішність і результативність місцевого самоврядування в країні безпосередньо залежить, по-перше, від чіткого усвідомлення того безумовного факту, що питання місцевого значення можуть і повинні вирішувати саме органи місцевого самоврядування. По-друге – від безумовного дотримання принципу єдності повноважень і ресурсів. По-третє –  від забезпечення відкритості, прозорості та відповідальності рішень і дій самоврядних органів. За словами пана Посла, організоване та контрольоване належним чином місцеве самоврядування дає можливість уникати багатьох суперечностей і мінімізувати дистанцію між громадянами та державою, яка не завжди у змозі належно і вчасно реагувати на місцеві проблеми.

       Відтак, Інга Маковецька висловила вдячність за візит пана Мартіна Хаґстрьома та підтримку Швецією реформ в Україні, а також зазначила, що народи України та Швеції поєднують дуже давні історичні, економічні, та гуманітарні зв’язки, незважаючи на відсутність спільного кордону.

    «Ми зацікавлені у налагодженні міжрегіональних партнерських відносин. Позитивний досвід такої співпраці ми з нашими європейськими партнерами вже отримали в рамках реалізації чотиристороннього проекту «Чотири регіони для Європи». Наразі існує чимало напрямів для розвитку багатостороннього співробітництва між Буковиною та регіонами Королівства Швеції. Чимало можливостей представляють такі багатообіцяючі напрямки, як розвиток туризму, розширення географії міжнародних авіаперевезень, двосторонні обміни науковцями, викладачами та студентами. Щиро вірю, що сьогоднішня зустріч дасть новий поштовх розвитку дружніх відносин між нашими державами», - зазначила Інга Маковецька.

 

                                                                                            

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua