Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Голова Чернівецької обласної ради зустрівся з Держсекретарем Міністерства румунів звідусіль

Прес-центр

Новини

13.07.2018 11:35

Голова Чернівецької обласної ради зустрівся з Держсекретарем Міністерства румунів звідусіль |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 13 липня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі з Державним секретарем Міністерства у справах румунів звідусіль паном В’ячеславом Шараметом, який завітав до столиці Буковини із робочим візитом. Так, сторони обговорили пріоритетні напрями співпраці, зокрема, у сферах забезпечення прав етнічних румунів Буковини та розбудови прикордонної інфраструктури.

«Хочу запевнити в тому, що представницька влада області й надалі робитиме усе можливе для того, щоби права та свободи етнічних румунів Буковини були надійно захищені», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі. Відтак посадовець поінформував пана Держсекретаря про засади і результати транскордонного співробітництва Чернівецької області та сусіднього Сучавського повіту Румунії, зокрема, в частині реалізації спільних проектів, що мають за мету реконструкцію та відкриття пунктів перетину українсько-румунського кордону.

«Вважаю, що головною умовою повноцінного розвитку територій наших регіонів є відкриття щонайменше трьох пунктів перетину українсько-румунського кордону – «Дяківці-Раковець», «Красноїльськ-Вікову де Сус», «Шепіт-Ізвоареле Сучевей», які мають без перебільшення стратегічне значення», – наголосив голова крайового парламенту Буковини, відтак, звернувся до пана В’ячеслава Шарамета з проханням клопотати перед інституціями Румунії, від яких залежить ухвалення відповідних рішень, про продовження спільної реалізації транскордонного проекту з реконструкції пункту пропуску «Красноїльськ-Вікову де Сус», враховуючи можливі технічні затримки з української сторони.

У свою чергу пан Державний секретар Міністерства у справах румунів звідусіль заявив про готовність підтримати реалізацію цих, а також інших взаємокорисних ініціатив, які сприятимуть розвитку дружніх відносин між Україною та Румунією.

«На Буковині діє європейська модель міжнаціонального діалогу, що може слугувати прикладом як для решти регіонів України, так і для інших сусідніх держав. З 1 січня наступного року Румунія головуватиме у Раді ЄС, тож гадаю, що ця обставина відкриє додаткові можливості для наших сусідів, які мають для Румунії особливе значення», – додав пан В’ячеслав Шарамет.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua