Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Голова Чернівецької обласної ради зустрівся з Держсекретарем Міністерства румунів звідусіль

Прес-центр

Новини

13.07.2018 11:35

Голова Чернівецької обласної ради зустрівся з Держсекретарем Міністерства румунів звідусіль |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 13 липня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у протокольній зустрічі з Державним секретарем Міністерства у справах румунів звідусіль паном В’ячеславом Шараметом, який завітав до столиці Буковини із робочим візитом. Так, сторони обговорили пріоритетні напрями співпраці, зокрема, у сферах забезпечення прав етнічних румунів Буковини та розбудови прикордонної інфраструктури.

«Хочу запевнити в тому, що представницька влада області й надалі робитиме усе можливе для того, щоби права та свободи етнічних румунів Буковини були надійно захищені», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі. Відтак посадовець поінформував пана Держсекретаря про засади і результати транскордонного співробітництва Чернівецької області та сусіднього Сучавського повіту Румунії, зокрема, в частині реалізації спільних проектів, що мають за мету реконструкцію та відкриття пунктів перетину українсько-румунського кордону.

«Вважаю, що головною умовою повноцінного розвитку територій наших регіонів є відкриття щонайменше трьох пунктів перетину українсько-румунського кордону – «Дяківці-Раковець», «Красноїльськ-Вікову де Сус», «Шепіт-Ізвоареле Сучевей», які мають без перебільшення стратегічне значення», – наголосив голова крайового парламенту Буковини, відтак, звернувся до пана В’ячеслава Шарамета з проханням клопотати перед інституціями Румунії, від яких залежить ухвалення відповідних рішень, про продовження спільної реалізації транскордонного проекту з реконструкції пункту пропуску «Красноїльськ-Вікову де Сус», враховуючи можливі технічні затримки з української сторони.

У свою чергу пан Державний секретар Міністерства у справах румунів звідусіль заявив про готовність підтримати реалізацію цих, а також інших взаємокорисних ініціатив, які сприятимуть розвитку дружніх відносин між Україною та Румунією.

«На Буковині діє європейська модель міжнаціонального діалогу, що може слугувати прикладом як для решти регіонів України, так і для інших сусідніх держав. З 1 січня наступного року Румунія головуватиме у Раді ЄС, тож гадаю, що ця обставина відкриє додаткові можливості для наших сусідів, які мають для Румунії особливе значення», – додав пан В’ячеслав Шарамет.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua