Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Ми завжди повинні пам’ятати слова Великого Кобзаря

Прес-центр

Новини

12.07.2018 18:19

Іван Мунтян: Ми завжди повинні пам’ятати слова Великого Кобзаря |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 12 липня, під час урочистого відкриття пам’ятника провіснику та співцю незалежної України Тарасу Григоровичу Шевченку у м. Кіцмані.

«Відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу невипадково збіглося у часі із днем народження вашого міста. Адже Кіцмань завжди був визнаним центром національно-патріотичного руху на теренах Буковинського краю. Саме Кіцманська земля подарувала нам таких славних синів України, як Іван Миколайчук, Михайло та Володимир Івасюки, Дмитро Гнатюк, які любили свій рідний край та Україну і є гордістю нашої області. Нині ж, коли наша держава долає досить непрості випробування, усі ми повинні пам’ятати слова Великого Кобзаря. Адже саме нам розбудовувати незалежну Україну заради достойного майбутнього для наших дітей та прийдешніх поколінь українців», – зазначив Іван Мунтян.

Відтак, від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто керівник крайової представницької влади привітав учасників урочистих зборів з нагоди храмового свята та 605-ї річниці від дня першої писемної згадки про місто Кіцмань.

«Нині, як і шість століть тому кіцманчани беруть активну участь у житті Буковинського краю, а сам Кіцмань залишається осередком споконвічних традицій, де в атмосфері родинних та християнських цінностей виховуються та зростають справжні патріоти України», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Також за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Кіцманської ОТГ голова крайового парламенту Буковини нагородив міського голову Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади Сергія Булегу Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». У свою чергу найдостойніших кіцманчан Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua