Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  З нагоди Міжнародного дня кооперації

Прес-центр

Новини

05.07.2018 13:26

З нагоди Міжнародного дня кооперації |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав керівництво та колектив Спілки споживчих товариств Чернівецької області з Міжнародним днем кооперації сьогодні, 5 липня.

«Кооперативний рух на території області має свої добрі традиції. Прикметно, що саме кооперація стала своєрідним праобразом приватного підприємництва, яке нині є джерелом доходів для десятків тисяч наших краян. Зрозуміло, що сьогодні кооперація як на Буковині, так і в Україні загалом лише починає набирати колишніх обертів. Втім, переконаний, що споживчі кооперативи, зокрема у сільській місцевості, відродяться та стануть додатковою запорукою стабільного розвитку об’єднаних територіальних громад. Зі свого боку, крайова представницька влада надаватиме всебічну підтримку корисним починанням та ініціативам кооператорів, адже вважаю, що спільними зусиллями ми повинні виправдати довіру та сподівання наших краян», – відзначив голова крайового парламенту Буковини, звертаючись до присутніх.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток споживчої кооперації на Буковині Іван Мунтян нагородив Почесного голову правління Спілки споживчих товариств Чернівецької області, депутата Чернівецької обласної ради двох скликань Михайла Чебана Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Першому заступнику голови спілки Тетяні Крамарюк посадовець вручив Почесну грамоту Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua