Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  У столиці Буковини відбулись урочистості до Дня Конституції України

Прес-центр

Новини

27.06.2018 18:17

У столиці Буковини відбулись урочистості до Дня Конституції України |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Участь в урочистих заходах, що відбулися у м. Чернівцях сьогодні, 27 червня, з нагоди одного з найбільших державних свят взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Разом із представниками влади, громади та духовенства голова крайового парламенту Буковини поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на Центральній площі та привітав з прийдешнім святом учасників урочистих зборів у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка.

«Завтра минає двадцять два роки від того пам’ятного дня, коли Верховна Рада прийняла Конституцію України. Тоді наш Основний Закон був визнаний фахівцями з конституційного права одним з найбільш досконалих документів такого рангу. І це не дивно, адже впродовж століть кращі представники української нації створювали надійний фундамент для Конституції незалежної України. Разом з тим, сьогодні Конституція України потребує внесення змін, автором яких повинен стати весь український народ, який є єдиним джерелом влади у нашій державі», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак керівник представницької влади регіону вручив дружині Володимира Анадимба і матері Владислава Трепка – учасникам бойових дій в антитерористичній операції, які загинули на Сході України, Почесні відзнаки Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Такими ж відзнаками за багаторічне сумлінне служіння та значний особистий внесок в утвердження ідеалів духовності на теренах нашого краю Іван Мунтян нагородив Митрополита Чернівецького і Буковинського Данила та Архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія Української Православної Церкви Київського Патріархату. Кращих буковинських військовослужбовців посадовець відзначив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua