Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Буковинська громада за правом пишається мужністю та героїзмом своїх захисників

Прес-центр

Новини

27.06.2018 14:36

Іван Мунтян: Буковинська громада за правом пишається мужністю та героїзмом своїх захисників |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова чернівецької обласної ради Іван Мунтян, вітаючи командування та особовий склад 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України з поверненням із зони проведення ООС військовослужбовців до м. Чернівців на місце постійної дислокації та прийдешнім Днем Конституції України сьогодні, 27 червня. Голова крайового парламенту Буковини також вшанував світлу пам’ять тих військовослужбовців, які віддали свої життя, захищаючи східні рубежі нашої держави.

«Буковинська громада за правом пишається мужністю та героїзмом своїх захисників, які у нелегкій боротьбі з підступним ворогом продемонстрували взірцеву військову підготовку та вірність присязі. Вважаю ваше повернення напередодні Дня Конституції України символічним, адже саме українські військові нині стоять на захисті конституційного ладу, територіальної цілісності, державного суверенітету та недоторканості кордонів України. Уклінно дякую усім вам за службу, бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, та добра!», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак кращих бійців 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї ОДШБ ЗСУ посадовець нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua