Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Екологія >  Задля збереження природних багатств Буковини

Прес-центр

Новини

05.06.2018 14:40

Задля збереження природних багатств Буковини |  Екологія

Тема новини: Назва теми

Еколого-просвітницький центр охорони біорізноманіття відкрито сьогодні, 5 червня, на базі ботанічного саду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Участь в урочистому відкритті центру взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Реалії сьогодення вимагають від усіх нас дбайливого ставлення до природного оточуючого середовища. Сприяти цьому покликана мережа екологічних просвітницьких центрів, які є у багатьох цивілізованих країнах світу. Впевнений, що висококваліфікований колектив кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Чернівецького національного університету докладе усіх необхідних зусиль для формування у підростаючого покоління буковинців шанобливого ставлення до рослинного і тваринного світу нашого краю», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Також керівник представницької влади краю відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради кращих працівників кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які долучилися до створення центру.

Відтак Іван Мунтян ознайомився з фондами гербарію та взяв участь у короткій екскурсії територією ботанічного саду.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua