Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  З нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля

Прес-центр

Новини

05.06.2018 12:41

З нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, які відбулись в екологічній інспекції Чернівецької області. Він привітав співробітників обласної екоінспекції з цим міжнародним святом, яке відзначається щороку 5 червня згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року, від імені керівника крайового парламенту Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто.

«Крайова представницька влада високо цінує ваш внесок у справу неухильного дотримання чинного природоохоронного законодавства України на території Чернівецької області», - зауважив посадовець у своєму вітальному слові.

«Від вашого професіоналізму, сумління та принциповості багато в чому залежать нормальні умови стабільного та безпечного розвитку територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області», - наголосив Віталій Мельничук, звертаючись до колективу Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області.

Заступник Голови Чернівецької обласної ради вручив почесні відзнаки крайової представницької влади групі кращих співробітників обласної екологічної інспекції.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua