Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  На святі дитячих здібностей і талантів

Прес-центр

Новини

01.06.2018 10:03

На святі дитячих здібностей і талантів |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на церемонії відкриття обласного фестивалю позашкільної освіти, що відбувся у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка.

Сотні юних талантів з обласного центру та районів області представили свої творчі колективи, демонстрували виготовлені власними руками витвори прикладного мистецтва і технічної  творчості, розважали вдячну публіку дзвінкими піснями та запальними танцями.

«Цьогорічний фестиваль присвячений 100-літньому ювілею системи позашкільної освіти в Україні. Саме у далекому тисяча девятсот вісімнадцятому році на теренах молодої Української держави створювались перші осередки дитячої творчості, які згодом перетворилися на масовий рух, який обєднував за інтересами сотні тисяч українських школярів», - наголосив у вітальному слові Віталій Мельничук.

Посадовець подякував юним талантам та їх наставникам за натхненну, творчу працю та побажав нових успіхів у навчанні та творчому самовдосконаленні. Заступник керівника крайової представницької влади оглянув розмаїті експозиції закладів позашкільної освіти області, поспілкувався з обдарованою малечею та педагогами.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua