Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  Іван Мунтян: Серед сьогоднішніх захисників України чимало учасників війни в Афганістані, їхніх дітей та онуків

Прес-центр

Новини

02.06.2018 15:37

Іван Мунтян: Серед сьогоднішніх захисників України чимало учасників війни в Афганістані, їхніх дітей та онуків |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади краю Іван Мунтян, у своєму вітальному слові до організаторів, учасників та переможців фінального етапу обласного фестивалю-конкурсу патріотичної та авторської пісні «Молодь за мир», організованого за сприяння Чернівецької обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, який відбувся сьогодні, 2 червня, у приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

«Патріотична авторська пісня сьогодні як ніколи актуальна, адже на Сході України знову точиться війна – нехай неоголошена, але не менш жорстока, аніж Афганська. Й задля піднесення бойового духу на передовій поряд з українськими повстанськими піснями хлопці часто співають афганські. І це не випадково, адже серед сьогоднішніх захисників України чимало учасників війни в Афганістані, їхніх дітей та онуків. Дякую усім воїнам-афганцям за те, що передали свій досвід теперішньому поколінню захисників України й за їх внесок у спільну справу національно-патріотичного виховання нашої молоді», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак голова Чернівецької обласної ради вручив гран-прі фестивалю Кароліні Русу з Новоселицького району. Також за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, створення та становлення Чернівецької обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Іван Мунтян нагородив Почесною відзнакою обласної ради «За заслуги перед Буковиною» учасника бойових дій в Афганістані та депутата крайового парламенту Буковини V і VI скликань Георгія Козьму.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua