Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  Голова та депутати Чернівецької обласної ради взяли участь у VII Національному молитовному сніданку України

Прес-центр

Новини

31.05.2018 15:44

Голова та депутати Чернівецької обласної ради взяли участь у VII Національному молитовному сніданку України |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 31 травня, у м.Києві за участі Президента та Прем’єр-міністра України, керівників центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, народних депутатів України, голів провідних релігійних конфесій, очільників дипломатичних представництв іноземних держав в Україні та численних закордонних гостей відбувся VII Національний молитовний сніданок, присвячений 1030-літтю від дня хрещення Київської Русі – України. Участь у знаменній духовній події взяла делегація від Чернівецької області на чолі з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном, до складу якої увійшли, зокрема, депутати крайового парламенту Буковини.

Так, учасники VII Національного молитовного сніданку України помолилися за мир та злагоду в Україні, за сім’ї загиблих і поранених на війні, за людей з особливими потребами, за сиріт та знедолених, за управлінців, правоохоронців та освітян.

Захід має за мету утвердження національної єдності, засвідчує готовність представників різних політичних сил та віросповідань до діалогу та пропагує втілення християнських цінностей у системі державного управління.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua