Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Дамян Цярціньскі: Буковина – особливий регіон

Прес-центр

Новини

29.05.2018 12:26

Дамян Цярціньскі: Буковина – особливий регіон |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив новопризначений Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці пан Дамян Цярціньскі сьогодні, 29 травня, під час протокольної зустрічі, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено перспективи розвитку транспортного сполучення, а також інвестиційного, економічного і туристичного потенціалу Чернівецької області в контексті продовження співробітництва з партнерськими регіонами Республіки Польща.

Так, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян привітав пана Дамяна Цярціньскі з призначенням на посаду Генерального консула Республіки Польща у Вінниці та подякував керівництву і народу Польщі за підтримку незалежності й територіальної цілісності України, а також позицій нашої держави на міжнародній арені.

«Польська громада традиційно відграє важливу роль у соціально-економічному, суспільно-політичному та культурному житті області. Цьому сприяє споконвічна практика розвитку міжнаціональних та міжконфесійних відносин на Буковині, а також щире прагнення етнічних поляків Буковини зробити свій вагомий внесок у розвиток економіки та культури рідного краю», – додав Іван Мунтян.

У свою чергу пан Дамян Цярціньскі запевнив у готовності до подальшої співпраці та наданні підтримки у реалізації будь-яких спільних ініціатив. «Ваш регіон має для нас особливе значення, адже у Польщі нині є багато нащадків буковинських поляків, які пам’ятають та шанують своє коріння. Яскравим свідченням цього є багаторічна плідна співпраця між громадами Чернівецької області, де компактно проживають етнічні поляки, та громадами Лодзького воєводства Польщі», – наголосив дипломат.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua