Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Дамян Цярціньскі: Буковина – особливий регіон

Прес-центр

Новини

29.05.2018 12:26

Дамян Цярціньскі: Буковина – особливий регіон |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив новопризначений Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці пан Дамян Цярціньскі сьогодні, 29 травня, під час протокольної зустрічі, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено перспективи розвитку транспортного сполучення, а також інвестиційного, економічного і туристичного потенціалу Чернівецької області в контексті продовження співробітництва з партнерськими регіонами Республіки Польща.

Так, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян привітав пана Дамяна Цярціньскі з призначенням на посаду Генерального консула Республіки Польща у Вінниці та подякував керівництву і народу Польщі за підтримку незалежності й територіальної цілісності України, а також позицій нашої держави на міжнародній арені.

«Польська громада традиційно відграє важливу роль у соціально-економічному, суспільно-політичному та культурному житті області. Цьому сприяє споконвічна практика розвитку міжнаціональних та міжконфесійних відносин на Буковині, а також щире прагнення етнічних поляків Буковини зробити свій вагомий внесок у розвиток економіки та культури рідного краю», – додав Іван Мунтян.

У свою чергу пан Дамян Цярціньскі запевнив у готовності до подальшої співпраці та наданні підтримки у реалізації будь-яких спільних ініціатив. «Ваш регіон має для нас особливе значення, адже у Польщі нині є багато нащадків буковинських поляків, які пам’ятають та шанують своє коріння. Яскравим свідченням цього є багаторічна плідна співпраця між громадами Чернівецької області, де компактно проживають етнічні поляки, та громадами Лодзького воєводства Польщі», – наголосив дипломат.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua