Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  На етнодуховному фестивалі «Обнова-фест» - 2018

Прес-центр

Новини

27.05.2018 17:50

На етнодуховному фестивалі «Обнова-фест» - 2018 |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у церемонії врочистого відкриття традиційного етнодуховного фестивалю «Обнова-фест», що відбувся 27 травня 2018 року на території Музею народної архітектури та побуту під відкритим небом. «Далекого 2008 року «Обнову-фест» було започатковано, як український етнокультурний та музичний форум, покликаний сприяти формування у сучасного юнацтва та молоді патріотичних настроїв, сучасного світогляду, почуття поваги до української історії та культури», - зазначив у своєму виступі заступник керівника крайової представницької влади.

       «Сповнений артистизму, глибокого національного змісту, «Обнова-фест» давно став подією всеукраїнського значення, яку довго та ретельно готують, з нетерпінням очікують та радо зустрічають», - наголосив у своєму вітальному слові посадовець.

       Віталій Мельничук запевнив організаторів, учасників та численних прихильників фестивалю, що Чернівецька обласна рада, як один із співзасновників фестивалю, і надалі робитиме все для піднесення популярності «Обнови-фест», збереження та примноження етнокультурних традицій українського народу та Буковинської громади.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua