Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  На етнодуховному фестивалі «Обнова-фест» - 2018

Прес-центр

Новини

27.05.2018 17:50

На етнодуховному фестивалі «Обнова-фест» - 2018 |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у церемонії врочистого відкриття традиційного етнодуховного фестивалю «Обнова-фест», що відбувся 27 травня 2018 року на території Музею народної архітектури та побуту під відкритим небом. «Далекого 2008 року «Обнову-фест» було започатковано, як український етнокультурний та музичний форум, покликаний сприяти формування у сучасного юнацтва та молоді патріотичних настроїв, сучасного світогляду, почуття поваги до української історії та культури», - зазначив у своєму виступі заступник керівника крайової представницької влади.

       «Сповнений артистизму, глибокого національного змісту, «Обнова-фест» давно став подією всеукраїнського значення, яку довго та ретельно готують, з нетерпінням очікують та радо зустрічають», - наголосив у своєму вітальному слові посадовець.

       Віталій Мельничук запевнив організаторів, учасників та численних прихильників фестивалю, що Чернівецька обласна рада, як один із співзасновників фестивалю, і надалі робитиме все для піднесення популярності «Обнови-фест», збереження та примноження етнокультурних традицій українського народу та Буковинської громади.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua