Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Герої не вмирають! >  Загинув смертю Героя наш краянин Віктор Ферлієвич

Прес-центр

Новини

28.05.2018 10:35

Загинув смертю Героя наш краянин Віктор Ферлієвич |  Герої не вмирають!

Тема новини: Назва теми

Керівництво, колегія, депутатський корпус Чернівецької обласної ради глибоко сумують з приводу трагічної загибелі учасника операції Об’єднаних сил на Сході України, воїна-контрактника, старшого солдата, старшого водія першого взводу першої роти першого моторизованого батальйону 24-ї ОМБр, жителя села Конятин Путильського району Віктор Васильович Ферлієвич.

Наш 23-річний земляк загинув смертю Героя від отриманого 26 травня 2018 року смертельного поранення внаслідок підриву на міні під час бойового рейду на Горлівському напрямку.

У ці сповнені жалем і тугою скорботні дні висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя, громаді села Конятин, які зазнали тяжкої, непоправної втрати. Світла пам’ять про  Віктора Васильовича Ферлієвича завжди житиме у вдячних серцях його краян та співвітчизників!

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua