Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Герої не вмирають! >  Загинув смертю Героя наш краянин Віктор Ферлієвич

Прес-центр

Новини

28.05.2018 10:35

Загинув смертю Героя наш краянин Віктор Ферлієвич |  Герої не вмирають!

Тема новини: Назва теми

Керівництво, колегія, депутатський корпус Чернівецької обласної ради глибоко сумують з приводу трагічної загибелі учасника операції Об’єднаних сил на Сході України, воїна-контрактника, старшого солдата, старшого водія першого взводу першої роти першого моторизованого батальйону 24-ї ОМБр, жителя села Конятин Путильського району Віктор Васильович Ферлієвич.

Наш 23-річний земляк загинув смертю Героя від отриманого 26 травня 2018 року смертельного поранення внаслідок підриву на міні під час бойового рейду на Горлівському напрямку.

У ці сповнені жалем і тугою скорботні дні висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя, громаді села Конятин, які зазнали тяжкої, непоправної втрати. Світла пам’ять про  Віктора Васильовича Ферлієвича завжди житиме у вдячних серцях його краян та співвітчизників!

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua