Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  Депутати спрямували запити задля вирішення проблемних питань територіальних громад

Прес-центр

Новини

24.05.2018 11:49

Депутати спрямували запити задля вирішення проблемних питань територіальних громад |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Низку запитів внесли депутати крайового парламенту на пленарному засіданні 22-ї позачергової сесії обласної ради, у яких порушили важливі питання життєдіяльності територіальних громад Буковини.

Зокрема, Світлана Фочук звернулася із запитом щодо ситуації, що склалася довкола реорганізації Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Любов Годнюк – щодо проведення капітального ремонту вулиці Першотравневої в селі Данківці Хотинського району, Ольга Кобевко – щодо спрямування коштів на придбання операційного стола для торакального відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні.

У запиті Віталія Мельничука йшлося про курсування потягів за маршрутом Чернівці-Київ, Івана Апостолюка – про продовження ремонту дороги Чернівці-Заставна та виділення коштів на його проведення з територіального дорожнього фонду Чернівецької області.

Буковинські народні обранці підтримали всі запити своїх колег та ухвалили відповідні рішення.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua