Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  Депутати спрямували запити задля вирішення проблемних питань територіальних громад

Прес-центр

Новини

24.05.2018 11:49

Депутати спрямували запити задля вирішення проблемних питань територіальних громад |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Низку запитів внесли депутати крайового парламенту на пленарному засіданні 22-ї позачергової сесії обласної ради, у яких порушили важливі питання життєдіяльності територіальних громад Буковини.

Зокрема, Світлана Фочук звернулася із запитом щодо ситуації, що склалася довкола реорганізації Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Любов Годнюк – щодо проведення капітального ремонту вулиці Першотравневої в селі Данківці Хотинського району, Ольга Кобевко – щодо спрямування коштів на придбання операційного стола для торакального відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні.

У запиті Віталія Мельничука йшлося про курсування потягів за маршрутом Чернівці-Київ, Івана Апостолюка – про продовження ремонту дороги Чернівці-Заставна та виділення коштів на його проведення з територіального дорожнього фонду Чернівецької області.

Буковинські народні обранці підтримали всі запити своїх колег та ухвалили відповідні рішення.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua