Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Представницька влада й надалі робитиме усе залежне для збереження міжнаціональної та міжконфесійної злагоди на Буковині

Прес-центр

Новини

23.05.2018 18:49

Іван Мунтян: Представницька влада й надалі робитиме усе залежне для збереження міжнаціональної та міжконфесійної злагоди на Буковині |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини сьогодні, 23 травня, під час протокольної зустрічі із заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні пані Алешкою Сімкіч та координатором групи спостерігачів місії у Чернівцях паном Оріано Мікалетті.

Так, сторонами обговорено окремі аспекти толерантних взаємовідносин представників різних національних спільнот та релігійних конфесій, що проживають на території області, а також роль органів влади та органів місцевого самоврядування у забезпеченні міжнаціонального та міжконфесійного миру.

«Ми добре знаємо про той внесок, який Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ робить у спільну справу впровадження важливих реформ та розбудови демократичного суспільства в Україні, а також становлення мирного діалогу на Сході нашої держави. Дякую вам за цю допомогу: нині вона є надзвичайно важливою для України», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, голова Чернівецької обласної ради наголосив, що буковинці віддавна поділяють європейські демократичні цінності і за ментальністю є європейцями. Також посадовець поінформував представників місії про склад депутатського корпусу обласної ради.

«До складу депутатського корпусу крайового парламенту Буковини увійшли представники десяти політичних сил, які водночас є представниками декількох національностей та релігійних конфесій. Прикметно, що наша область у цьому сенсі напевно є унікальною. Водночас, незважаючи на усі політичні розбіжності, депутати готові до конструктивного діалогу та прийняття виважених рішень заради спільного блага. Саме тому Буковина завжди готова показати приклад толерантного поводження та взаємоповаги як решті регіонів України, так і окремим європейським державам, у яких час від часу ми можемо спостерігати певні конфлікти», – додав посадовець.

У свою чергу пані Алешка Сімкіч подякувала за співпрацю з Чернівецьким представництвом місії та висловила сподівання на її продовження. Так само пан Оріано Мікалетті високо оцінив активний діалог Чернівецької області з румунськими партнерами, зокрема, в частині реалізації окремих норм Закону України «Про освіту» та подякував за роботу, яка проводиться щодо надання допомоги учасникам бойових дій на Сході України, їхнім сім’ям, та сім’ям вимушених переселенців.

Насамкінець Іван Мунтян запевнив пані Алешку Сімкіч та пана Оріано Мікалетті у тому, що крайова представницька влада й надалі робитиме усе від неї залежне для збереження на Буковині міжнаціональної та міжконфесійної злагоди, незважаючи на будь-які спроби дестабілізувати ситуацію в регіоні.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua