Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  Нехай ніколи не повториться жах нелюдських політичних репресій тоталітарного чужинського режиму!

Прес-центр

Новини

21.05.2018 11:54

Нехай ніколи не повториться жах нелюдських політичних репресій тоталітарного чужинського режиму!  |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

20 травня 2018 року у середмісті Чернівців відбулися скорботні заходи – траурний мітинг, панахида та Хресна хода в память про безвинних жертв масових політичних репресій проти українського народу з боку тоталітарного комуністичного режиму. Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук у своєму виступі перед велелюдним зібранням, зокрема, зазначив: «Буковинський край неодноразово перетворювався злочинним кремлівським режимом на арену жорстокої розправи з українськими патріотами, з усіма, хто не сприймав жахливих реалій комуністичного пекла та відстоював своє право на власні переконання та патріотичні почуття». «Точних даних про кількість жертв московських катів достеменно ми, напевне, не будемо знати ніколи. Однак наразі ні в кого немає сумнівів, що йдеться про сотні тисяч скалічених людських доль, десятки тисяч розстріляних, замордованих, увязнених  людей», - наголосив посадовець.

Віталій Мельничук разом з представниками духовенства, обласної та міської виконавчої влади, активом обласного товариства політвязнів та репресованих, представниками громадськості вшанував світлу память жертв комуністичного політичного терору, взяв участь у багатолюдній Хресній ході.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua