Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Чернівецька область – це мініатюрна модель об’єднаної Європи

Прес-центр

Новини

19.05.2018 14:51

Іван Мунтян: Чернівецька область – це мініатюрна модель об’єднаної Європи |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян на засіданні круглого столу «Полікультурна Буковина: сучасні виклики та історичний досвід», що відбувся до Дня Європи в Україні сьогодні, 19 травня.

«В силу багатьох історичних та геополітичних обставин багатомовна Чернівецька область сьогодні – це мініатюрна модель об’єднаної Європи, де мирно співіснують та гармонійно розвиваються українська, румунська, польська, німецька, єврейська, вірменська, російська та інші національні громади, представники яких до всього є вірянами різних релігійних конфесій. Одним із яскравих прикладів славнозвісної буковинської чи то європейської толерантності може слугувати Чернівецька обласна рада, до складу якої увійшли представники десяти політичних сил. Мабуть деінде ця обставина зіграла би не на користь роботи крайового парламенту, але лише не в нас на Буковині. Адже тут депутати, відкинувши усі політичні суперечності, об’єднали свої зусилля для того, щоб разом працювати на громаду краю задля підвищення рівня добробуту буковинців. Тому на мою думку, наша область може бути своєрідним орієнтиром для решти регіонів України на шляху до об’єднаної Європи. Уже навіть тому, що абсолютна більшість наших іноземних партнерів, які з візитами відвідують Буковину, їдуть від нас переконаними у тому, що українці є європейцями, а Україна – це Європа», – відзначив керівник представницької влади краю, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua