Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Чернівецькому обласному краєзнавчому музею – 155!

Прес-центр

Новини

18.05.2018 17:53

Чернівецькому обласному краєзнавчому музею – 155! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

З поважним ювілеєм трудовий колектив Чернівецького обласного краєзнавчого музею привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 18 травня.

«Дякую усім вам за те, що незважаючи на скрутну ситуацію в державі та хронічне недофінансування музейної галузі, докладаєте максимум зусиль для збереження історії нашого краю та передаєте знання про нашу минувшину прийдешнім поколінням буковинців. Ви справжні патріоти музейної справи. У свою чергу хочу запевнити, що обласна представницька влада робитиме все можливе для того, аби ваш досвід та заслужений авторитет були належно поціновані, а безцінні музейні фонди – надійно збережені та примножені», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак посадовець повідомив, що відповідно до рішення сесії обласної ради за результатами конкурсу з багаторічним директором музею Оленою Затуловською було укладено новий контракт на 5 років.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток музейної справи керівник представницької влади краю нагородив Олену Затуловську Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

У свою чергу кращих працівників музею Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua