Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Чернівецькому обласному краєзнавчому музею – 155!

Прес-центр

Новини

18.05.2018 17:53

Чернівецькому обласному краєзнавчому музею – 155! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

З поважним ювілеєм трудовий колектив Чернівецького обласного краєзнавчого музею привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 18 травня.

«Дякую усім вам за те, що незважаючи на скрутну ситуацію в державі та хронічне недофінансування музейної галузі, докладаєте максимум зусиль для збереження історії нашого краю та передаєте знання про нашу минувшину прийдешнім поколінням буковинців. Ви справжні патріоти музейної справи. У свою чергу хочу запевнити, що обласна представницька влада робитиме все можливе для того, аби ваш досвід та заслужений авторитет були належно поціновані, а безцінні музейні фонди – надійно збережені та примножені», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак посадовець повідомив, що відповідно до рішення сесії обласної ради за результатами конкурсу з багаторічним директором музею Оленою Затуловською було укладено новий контракт на 5 років.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток музейної справи керівник представницької влади краю нагородив Олену Затуловську Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

У свою чергу кращих працівників музею Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua