Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  З нагоди Дня науки

Прес-центр

Новини

17.05.2018 14:02

З нагоди Дня науки |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька тепло привітала учасників урочистостей з нагоди Дня науки, які відбулись сьогодні, 17 травня 2018 року, в малій залі засідань, що на вулиці Грушевського,1. Вона вітала науковців області та колективи, які вони представляють, з нагоди професійного свята від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто.

«Я, та мої колеги - депутати рад різних рівнів - відчуваємо гордість та захоплення щоразу, коли Україна та світ дізнаються про ваші чергові перемоги та здобутки, гучні відкриття, престижні та заслужені нагороди і премії», - зауважила Інга Маковецька, звертаючись з вітальним словом до присутніх у залі представників буковинської науки. «Напевно, треба  надто любити справу свого життя, щоби служити їй так ревно, завзято і самовіддано, як це робите ви, шановні друзі!», - наголосила вона.

       Перший заступник керівника крайового парламенту щиро подякувала поважним ветеранам наукової ниви, представникам молодої генерації буковинських вчених за високий професіоналізм, всеперемагаючий ентузіазм та нестримне бажання довести собі, українському народові, цілому світові, що вітчизняна наука живе,  розвивається і має неозорі перспективи. На завершення свого вітального слова Інга Маковецька вручила почесні відзнаки Чернівецької обласної ради групі кращих науковців краю.  

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua