Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Децентралізація влади >  Іван Мунтян: Органи місцевого самоврядування чекають на передачу повноважень у земельній сфері

Прес-центр

Новини

11.05.2018 12:29

Іван Мунтян: Органи місцевого самоврядування чекають на передачу повноважень у земельній сфері |  Децентралізація влади

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до організаторів та учасників засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування на тему: «Земельне законодавство як фундамент стабільного розвитку громад в контексті децентралізації громад», що відбулося сьогодні, 11 травня, у столиці Буковини. Участь у засіданні взяли голови об’єднаних територіальних громад краю, а також народні депутати України Василь Амельченко та Микола Федорук.

«Новостворені об’єднані територіальні громади, які тільки розпочинають свій шлях до омріяного добробуту та самодостатності, покладають неабиякі надії на позитивне вирішення цілої низки проблемних питань, пов’язаних з удосконаленням земельного законодавства. Не секрет, що нещодавно розпочатий Урядом процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність ОТГ має на меті забезпечення комплексного підходу до розвитку сіл, селищ та міст, більш ефективного залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій, перш за все – у сільській місцевості, та викорінення поширених нині тіньових схем у земельних відносинах. Однак суттєві прогалини в національному законодавстві та активний спротив з боку зацікавлених у цьому сторін відчутно гальмують проведення відповідних реформ. Тому я щиро сподіваюся, що наша сьогоднішня представницька зустріч стане черговим кроком на шляху до делегування органам місцевого самоврядування усіх рівнів комплексу повноважень у земельній сфері», – відзначив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua