Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Спортивні події  >  У столиці Буковини відбулись етапи чемпіонатів світу та Європи з мотокросу

Прес-центр

Новини

06.05.2018 19:18

У столиці Буковини відбулись етапи чемпіонатів світу та Європи з мотокросу |  Спортивні події

Тема новини: Назва теми

ІV етап чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та III етап чемпіонату Європи на квадроциклах відбулися сьогодні, 6 травня, на трасі «Суперкрос», що на вул. Руській, 226-В у м. Чернівцях. Участь у представницьких змаганням взяли команди спортсменів з Австрії, Бельгії, Великобританії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, Франції, Чехії та Швейцарії.
Привітав учасників змагань з мотокросу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.
«Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто вітаю організаторів, гостей та учасників четвертого етапу чемпіонату світу на мотоциклах з колясками і третього етапу чемпіонату Європи на квадроциклах, що сьогодні відбуваються у столиці Буковини, яка за правом може називатись світовою столицею мотокросу. Чернівецька траса «Суперкрос» віддавна завоювала прихильність кращих мотокросменів планети. Й сьогодні вони вкотре прибули до нас з багатьох країн світу, аби вкотре позмагатися за перемогу в одному з найвидовищніших видів спорту. Бажаю усім спортсменам вдалих стартів та переможних фінішів на щасливій буковинській трасі», – відзначив посадовець, звертаючись до спортсменів.
По завершенню перегонів, Іван Мунтян вручив переможцям та призерам змагань нагороди.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua