Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з ветеранським активом краю

Прес-центр

Новини

02.05.2018 16:17

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з ветеранським активом краю |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 травня, напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у зустрічі з учасниками бойових дій та керівниками ветеранських організацій краю. Обговорено питання покращення медико-соціального забезпечення та шляхи вирішення наявних у ветеранів проблемних питань побутового характеру, врегулювання яких знаходиться на регіональному рівні.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, сімейного затишку, Божої ласки та довгих років життя. Дякую за ваш внесок у перемогу над нацизмом, активну громадянську позицію та за те, що передали естафету новітньому поколінню оборонців української землі, які нині захищають усіх нас від російської військової агресії на Сході нашої держави», – зазначив голова крайового парламенту Буковини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua