Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Господь щедро обдарував Буковину мальовничими краєвидами, лісовими, водними та рекреаційними багатствами

Прес-центр

Новини

02.05.2018 12:17

Іван Мунтян: Господь щедро обдарував Буковину мальовничими краєвидами, лісовими, водними та рекреаційними багатствами |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 2 травня, відкриваючи Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасний стан та перспективи розвитку туризму», організовану партнерськими Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Київського національного торговельно-економічного університету та Сучавським університетом імені Штефана чел Маре.

«Розвиток туристичної галузі Буковини є важливою складовою соціально-економічного розвитку регіону загалом. Господь щедро обдарував наш край мальовничими ландшафтами, лісовими, водними та рекреаційними багатствами, які становлять величезний потенціал. Тому маю надію, що ця науково-практична конференція стане ще одним кроком на шляху до його раціонального використання та примноження. У свою чергу відзначу, що Чернівецькою обласною та Сучавською повітовою радами було досягнуто низку домовленостей щодо створення спільних етнокультурних та рекреаційних туристичних маршрутів, які зроблять визначні пам’ятки історії та архітектури, події культурного життя, інші принади наших партнерських регіонів доступними для туристів з усього світу», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до організаторів та учасників науково-практичної конференції.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua