Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  Віталій Мельничук зустрівся із студентським активом одного з факультетів ЧНУ

Прес-центр

Новини

25.04.2018 12:46

Віталій Мельничук зустрівся із студентським активом одного з факультетів ЧНУ |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук за ініціативи молодіжної громадської організації  «Студентська Свобода» виступив з лекцією перед студентами факультету фінансів, підприємництва та облік ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Посадовець розповів зацікавленій аудиторії про структуру та засадничі принципи діяльності органів місцевого самоврядування, про співпрацю з органами виконавчої влади та неурядовими організаціями.

Значний інтерес присутніх на лекції викликала розповідь Віталія Мельничука про історію розвитку малого та середнього підприємництва за доби державної незалежності України.

На прикладі політичної партії ВО «Свобода» доповідач розкрив механізми розвитку політичного та виборчого процесів, формування громадянського суспільства, національного інформаційного простору тощо.

На прохання юних слухачів він розповів про негативи впливу олігархії на суспільно-політичний та соціально-економічний розвиток Української держави та суспільства.

На завершення Віталій Мельничук подякував студентському самоврядуванню факультету за приємну можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками соціально активної молоді. Посадовець запевнив присутніх, що всебічно сприятиме підвищенню ролі та впливовості студентського активу у спільній праці щодо покращення умов життя, навчання та праці жителів Чернівецької області та України загалом.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua