Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  На знак вшанування безсмертного подвигу героїв - чорнобильців

Прес-центр

Новини

25.04.2018 14:52

На знак вшанування безсмертного подвигу героїв - чорнобильців |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь та виступив на мітингу-реквіємі з нагоди 32-х роковин катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Керівник крайової представницької влади у своєму виступі, зокрема, зазначив, що сумарна потужність вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, що стався 26 квітня 1986 року, дорівнювала заряду пяти сотень атомних бомб, подібних до тої, що знищила японську Хіросіму наприкінці Другої світової війни.

Посадовець відзначив доленосну роль ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії у справі попередження глобальної радіаційної катастрофи планетарного масштабу.

«Сьогодні ми складаємо данину шани та вдячності загиблим і живим героям-чорнобильцям, родинам загиблих та померлих від наслідків радіації ліквідаторам наслідків чорнобильської біди» - такими словами  підсумував свій виступ Іван Мунтян.

Голова обласної ради побажав ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи, усім жителям Буковинського краю міцного здоровя, рясних Божих благословень, наснаги та успіхів в житті та праці на благо Буковинської громади, на славу матері – Україні.

У скорботній церемонії взяла участь перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, священнослужителі, керівники обласної виконавчої та міської влад, представники громадськості, учнівська та студентська молодь, журналісти центральних та регіональних ЗМІ.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua