Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  На знак поваги та вдячності за теплий прийом

Прес-центр

Новини

16.04.2018 16:02

На знак поваги та вдячності за теплий прийом |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На ім’я Голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна надійшов лист-подяка за підписом члена Правління Лодзького воєводства пані Іоланти Земби-Гзик, у якому польський посадовець висловлює вдячність за щиросердний прийом повноважної урядової делегації цього регіону Республіки Польща, яка нещодавно перебувала із дружнім візитом на теренах Буковинського краю.

«Сподіваюсь, що партнерські взаємини, які пов’язують наші регіони, дозволять упродовж найближчих років поширювати контакти, обмінюватись досвідом та спільно реалізовувати нові проекти, завдання та ініціативи», – йдеться у зазначеному листі.

Пані Іоланта Земба-Гзик також запевнила в тому, що Лодзьке воєводство буде прагнути, щоби у цьому році фахівці з Чернівецької області були долучені до соціальних та освітніх проектів, які реалізуються у Лодзі в якості учасників або спостерігачів.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua