Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

15.09.2020 12:23
Про розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


    Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2020 року № 246 розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить: 151 617 грн. Рахунок Чернівецької обласної ТВК для грошової застави: UA838201720355219001020161130.

07.09.2020 14:59
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»

07.09.2020 14:46
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько – фізкультурний диспансер»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  У Чернівцях відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок

Прес-центр

Новини

10.04.2018 18:45

У Чернівцях відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 10 квітня, у столиці Буковини відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок, проведення якого зініціював голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, у Мармуровій залі колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації захід зібрав керівників органів місцевого самоврядування, органів влади та релігійних конфесій краю, народних депутатів України та депутатів місцевих рад регіону, учасників бойових дій на Сході України, громадських та волонтерських формувань, представників мистецьких кіл, військовослужбовців, знаних підприємців та благодійників, а також поважних іноземних гостей.

«Маю честь вітати вас у стінах цієї величної споруди від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто! Щиро радію, що така нагода випала в особливі дні – коли усі ми прославляємо Воскресіння Ісуса Христа. Відчуваю величезне хвилювання і відповідальність за те, що вперше ініціював таке поважне зібрання. Адже бачив і знаю, як Господь може впливати на життях людей і цілих країн, як живуть Сполучені Штати Америки, де лідери нації вже 66 разів збиралися на подібну, але світового масштабу, спільну молитву, незважаючи на розбіжності у політичних чи релігійних поглядах. Переконаний: таке ж заможне і справедливе життя чекає й на Україну, де Національні молитовні сніданки проводяться вже 5 років поспіль. Вірю, що зміняться українські політики і державою будуть керувати люди з Богом у серці та молитвою у душі», – відзначив у своєму вітальному слові голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, учасники Першого Буковинського Молитовного сніданку вшанували пам’ять усіх захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, спільно помолилися за мир і процвітання Буковини та України, а також обмінялися думками щодо ролі духовно-моральних цінностей у житті кожної людини та розвитку суспільства і держави в цілому.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua