Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

04.04.2018 17:23
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  У Чернівцях відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок

Прес-центр

Новини

10.04.2018 18:45

У Чернівцях відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 10 квітня, у столиці Буковини відбувся Перший Буковинський Молитовний сніданок, проведення якого зініціював голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, у Мармуровій залі колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації захід зібрав керівників органів місцевого самоврядування, органів влади та релігійних конфесій краю, народних депутатів України та депутатів місцевих рад регіону, учасників бойових дій на Сході України, громадських та волонтерських формувань, представників мистецьких кіл, військовослужбовців, знаних підприємців та благодійників, а також поважних іноземних гостей.

«Маю честь вітати вас у стінах цієї величної споруди від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто! Щиро радію, що така нагода випала в особливі дні – коли усі ми прославляємо Воскресіння Ісуса Христа. Відчуваю величезне хвилювання і відповідальність за те, що вперше ініціював таке поважне зібрання. Адже бачив і знаю, як Господь може впливати на життях людей і цілих країн, як живуть Сполучені Штати Америки, де лідери нації вже 66 разів збиралися на подібну, але світового масштабу, спільну молитву, незважаючи на розбіжності у політичних чи релігійних поглядах. Переконаний: таке ж заможне і справедливе життя чекає й на Україну, де Національні молитовні сніданки проводяться вже 5 років поспіль. Вірю, що зміняться українські політики і державою будуть керувати люди з Богом у серці та молитвою у душі», – відзначив у своєму вітальному слові голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, учасники Першого Буковинського Молитовного сніданку вшанували пам’ять усіх захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, спільно помолилися за мир і процвітання Буковини та України, а також обмінялися думками щодо ролі духовно-моральних цінностей у житті кожної людини та розвитку суспільства і держави в цілому.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua