Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Агенція Румунії з міжнародного розвитку надасть грант на реконструкцію приймального відділення Чернівецького онкодиспансеру

Прес-центр

Новини

03.04.2018 18:09

Агенція Румунії з міжнародного розвитку надасть грант на реконструкцію приймального відділення Чернівецького онкодиспансеру |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 3 квітня, у приміщенні Генерального консульства Румунії в Чернівцях відбулася робоча зустріч із заступником генерального директора Агенції Румунії з міжнародного розвитку при Міністерстві закордонних справ Румунії паном Чезарем Маріном, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено пропозицію щодо надання фінансової допомоги з метою реалізації на території Чернівецької області проектів у сфері охорони здоров’я, культури, обміну досвідом між представниками правоохоронних та контролюючих органів та дотримання положень виборчого законодавства.

Так, за словами пана Чезара Маріна, вказана фінансова підтримка надається в рамках домовленостей, досягнутих під час зустрічі Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Теодора Мелешкану, що відбулась у м. Чернівцях 11 січня цього року, та має за мету підкреслити дружній характер відносин між нашими державами.

«Насамперед ми зацікавлені у реалізації стартового проекту з реконструкції одного з відділень закладу охорони здоров’я вашого краю, який має у цьому потребу, загальною вартістю 100 тисяч євро», – відзначив пан Марін, звертаючись до присутніх.

У свою чергу голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян подякував пану Чезарю Маріну за підтримку, яку Агенція Румунії з міжнародного розвитку висловила бажання надати, а також запропонував допомогти у пошуку партнерів для реалізації вказаного проекту.

Відтак, учасники зустрічі відвідали Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер, три відділення якого потребують невідкладної реконструкції, де ознайомились з умовами перебування пацієнтів та загальним станом внутрішніх приміщень установи.

Оглянувши відповідні приміщення онкологічного диспансеру та ознайомившись з наявною проектно-кошторисною документацією, пан Чезар Марін запропонував спрямувати грантові кошти на проведення реконструкції приймального відділення лікарні.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua