Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

19.04.2019 10:02
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)


    1.Заяви щодо оренди нерухомого майна приймаються від юридичних та фізичних осіб.

19.04.2019 09:51
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням 28-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Транскордонне співробітництво >  Чернівецька обласна та Сучавська повітова ради подадуть спільну проектну заявку на будівництво під’їзних шляхів до пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні

Прес-центр

Новини

03.04.2018 16:20

Чернівецька обласна та Сучавська повітова ради подадуть спільну проектну заявку на будівництво під’їзних шляхів до пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні |  Транскордонне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Відповідної домовленості було досягнуто між головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та головою Сучавської повітової ради (Румунія) паном Герге Флутуром під час сьогоднішньої двосторонньої робочої зустрічі на території Міжнародного автомобільного пункту пропуску «Порубне-Сірет».

Так, Чернівецька обласна та Сучавська повітова ради підготують та подадуть на розгляд Спільного технічного секретаріату Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020» проектну пропозицію щодо реалізації двох «дзеркальних» проектів вартістю 4 мільйони євро зі спорудження 2,5 км під’їзних шляхів до пунктів пропуску «Шепіт» та «Ізвоареле Сучевей» по обидва боки українсько-румунського кордону.

У той же час Служба автомобільних доріг Чернівецької області має намір подати проектну заявку на отримання фінансування для виготовлення проектно-кошторисної документації на здійснення ремонту дороги на ділянках «Шепіт-Селятин» та «Селятин-Руська» загальною протяжністю майже 18 км.

«Переконаний, і гадаю, пан Флутур цілком зі мною погодиться, що цей проект має найвищий пріоритет, адже таким чином ми можемо отримати додатковий транспортний коридор, який з’єднає румунські та українські Карпати. Не буду детально розповідати про усі переваги цього коридору, скажу лишень, що його наявність вдихне нове життя у Путильський район та збільшить притік інвестицій на Буковину та Івано-Франківщину», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників робочої зустрічі.

Загалом сторонами затверджено 14 проектних пропозицій у сфері розбудови прикордонної транспортної інфраструктури, покращення системи професійної освіти у сфері сільського господарства у прикордонній зоні, якості надання невідкладної медичної допомоги та малоінвазивних медичних послуг на території Буковини, впровадження надання медичної послуги мамографічного скринінгу, підвищення рівня безпеки життєдіяльності населення наших регіонів та відродження давніх ремесел. Проекти передбачають придбання необхідного обладнання та створення відповідної бази для його використання.

Насамкінець партнери з реалізації спільних транскордонних проектів обговорили наявні питання організаційного характеру та обмінялися думками щодо подальшої роботи над проектними пропозиціями.

Наступна двостороння робоча зустріч відбудеться 19 квітня цього року.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua