Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

19.04.2019 10:02
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)


    1.Заяви щодо оренди нерухомого майна приймаються від юридичних та фізичних осіб.

19.04.2019 09:51
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням 28-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Ви робите велику справу для України в Сербії

Прес-центр

Новини

02.04.2018 19:15

Іван Мунтян: Ви робите велику справу для України в Сербії |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, сьогодні, 2 квітня, під час протокольної зустрічі із заступником голови Національної ради української національної меншини Республіки Сербія пану Мирославом Каленюком, присвяченої питанням співпраці у галузях освіти та культури.

Так, голова крайового парламенту Буковини подякував пану Мирославу Каленюку за роботу, спрямовану на збереження ідентичності української національної спільноти Сербії, та внесок українців Сербії у формування позитивного міжнародного іміджу України.

«Ви робите велику благородну справу для України, адже окрім збереження української ідентичності, ви сприяєте покращенню іміджу України в Сербії, виконуючи роль «народних дипломатів». Розумію, наскільки важливим для вас є зв’язок з історичною Батьківщиною та українським народом. Особливого значення у цьому контексті набуває живе спілкування з носіями української мови у поєднанні з пізнанням української культури», –

У свою чергу пан Мирослав Каленюк висловив зацікавлення у налагодженні плідної співпраці між представниками українських етнокультурних товариств Автономного краю Воєводина Республіки Сербія та представниками буковинських освітніх закладів, вокальних і танцювальних колективів та Станиці Чернівці Пласту Національної скаутської організації України.

Відтак сторони задекларували наміри щодо двостороннього обміну досвідом на рівні загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів, обміну школярами та студентами, проведення літніх мовних шкіл і таборів, участі буковинських фольклорних колективів у тематичних пісенних і танцювальних фестивалях.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua