Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян поспілкувався з колективом обласного медичного діагностичного центру

Прес-центр

Новини

02.04.2018 14:48

Іван Мунтян поспілкувався з колективом обласного медичного діагностичного центру |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 2 квітня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав Чернівецький обласний медичний діагностичний центр, де зустрівся та поспілкувався з його трудовим колективом. Також головний лікар діагностичного центру Анатолій Вдовічен поінформував посадовця про здобутки у діяльності установи та наявні проблемні питання, які потребують вирішення.

«Ваш медичний заклад є дуже важливою ланкою у системі охорони здоров’я, адже завдяки вашій сумлінній праці буковинці мають можливість отримати якісні сучасні медичні послуги. Звісно, хотілося би зробити ще більше для покращення матеріально-технічної бази закладу, але нині наша держава переживає непрості часи й левова частка бюджету йде на зміцнення нашої обороноздатності та оборону від російських окупантів. Незважаючи на це, депутатський корпус обласної ради й надалі буде підтримувати діагностичний центр та робити усе необхідне, щоб установа розвивалася відповідно до вимог часу», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до медичного персоналу та працівників обласного медичного діагностичного центру.

Відтак, керівник представницької влади краю привітав з 65-річним ювілеєм головного лікаря центру Анатолія Вдовічена та вручив йому Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua