Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  На Буковині вшанували жертв Білокриницької трагедії

Прес-центр

Новини

01.04.2018 18:54

На Буковині вшанували жертв Білокриницької трагедії |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Пам’ять про майже три тисячі безневинних жертв сталінського режиму вшанували сьогодні, 1 квітня, в урочищі Варниця неподалік с. Біла Криниця Глибоцького району. Участь у скорботному зібранні взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Сьогодні виповнюється 77 років відтоді, як у цій мальовничій місцині були вбиті майже три тисячі наших краян – переважно румунів за національністю. Їх підступно вбили лише за природне бажання об’єднатися зі своїми рідними та близькими, які жили по той бік радянського кордону. Пройдуть роки, але пам’ять про цих безвинних жертв комуністичного терору буде жити у серцях буковинців. Нині ми знову воюємо з тим самим ворогом за наше право долучитися до демократичної сімʼї європейських народів. Щиро вірю, що такі жахливі події ніколи не повторяться, адже кращі сини та доньки нашого краю, впевнений, ніколи не дозволять окупантам знову плюндрувати рідну землю», – наголосив посадовець, звертаючись до учасників зібрання.

Довідково. 1 квітня 1941 року в урочищі Варниця, що поблизу села Біла Криниця Глибоцького району, було скоєно жахливий злочин проти людяності. Того дня від рук радянських прикордонників та співробітників НКВС-МДБ загинуло майже три тисячі жителів сусідніх сіл. Спровокована більшовицькими агентами розправа над безвинними учасниками мирної ходи тривала кілька днів. Тільки 50 років по тому, вже за доби незалежності України, обставини цієї жахливої трагедії стали відомими широкому загалу. Відтоді щороку першого квітня Буковинська громада у жалю та скорботі вшановує пам’ять про цих жертв червоного терору.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua