Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  З метою акумуляції коштів для будівництва, ремонту та належної експлуатації доріг

Прес-центр

Новини

28.03.2018 17:35

З метою акумуляції коштів для будівництва, ремонту та належної експлуатації доріг |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Рішення щодо створення територіального дорожнього фонду Чернівецької області прийняли депутати на пленарному засіданні 21-ї сесії Чернівецької обласної ради 27 березня цього року. Так, відповідно до Положення, кошти зазначеного фонду є складовою частиною спеціального фонду обласного бюджету та спрямовуються винятково на будівництво, реконструкцію, ремонт та експлуатацію автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які перебувають на балансі Чернівецької обласної державної адміністрації, вулиць та доріг сіл, селищ та міст області, які є об’єктами комунальної власності, а також на потреби дорожнього господарства Чернівецької області.

Джерелами надходження коштів до Фонду є субвенції з державного бюджету України та з місцевих бюджетів, цільові кошти обласного бюджету, добровільні внески юридичних та фізичних осіб, об’єднань громадян, міжнародних організацій. Відповідальність за цільове використання кошів Фонду та його ефективність несе головний розпорядник коштів Фонду, який щорічно визначається рішенням сесії Чернівецької обласної ради про обласний бюджет.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua