Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Розпочато підготовку до проведення у столиці Буковини Чемпіонату світу з мотокросу

Прес-центр

Новини

23.03.2018 18:11

Розпочато підготовку до проведення у столиці Буковини Чемпіонату світу з мотокросу |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Розширене засідання Організаційного комітету та Виконавчої дирекції з підготовки та проведення у 2018 році Чемпіонату світу та Європи, Чемпіонатів і Кубків України зі спортивно-технічних видів спорту та військово-патріотичних заходів у Чернівецькій області відбулося сьогодні, 23 березня. Участь у засіданні взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, учасники Оргкомітету обговорили хід підготовки до проведення у м. Чернівцях етапу Чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та етапу Чемпіонату Європи з кросу на квадроциклах, що відбудуться 5-6 травня цього року.

«Мотокрос уже давно став своєрідною візитною карткою столиці нашого краю, адже щороку тут проходять престижні представницькі змагання з цього виду спорту, участь у яких беруть команди спортсменів з усього світу. Досвід минулого року свідчить про те, що ми готові до проведення змагань будь-якого рівня, втім, цього року, як і минулого, нам є над чим працювати. Вважаю, що запорукою нашого успіху є правильне позиціонування цих спортивних змагань та потужна рекламно-інформаційна кампанія», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua