Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Розпочато підготовку до проведення у столиці Буковини Чемпіонату світу з мотокросу

Прес-центр

Новини

23.03.2018 18:11

Розпочато підготовку до проведення у столиці Буковини Чемпіонату світу з мотокросу |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Розширене засідання Організаційного комітету та Виконавчої дирекції з підготовки та проведення у 2018 році Чемпіонату світу та Європи, Чемпіонатів і Кубків України зі спортивно-технічних видів спорту та військово-патріотичних заходів у Чернівецькій області відбулося сьогодні, 23 березня. Участь у засіданні взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, учасники Оргкомітету обговорили хід підготовки до проведення у м. Чернівцях етапу Чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та етапу Чемпіонату Європи з кросу на квадроциклах, що відбудуться 5-6 травня цього року.

«Мотокрос уже давно став своєрідною візитною карткою столиці нашого краю, адже щороку тут проходять престижні представницькі змагання з цього виду спорту, участь у яких беруть команди спортсменів з усього світу. Досвід минулого року свідчить про те, що ми готові до проведення змагань будь-якого рівня, втім, цього року, як і минулого, нам є над чим працювати. Вважаю, що запорукою нашого успіху є правильне позиціонування цих спортивних змагань та потужна рекламно-інформаційна кампанія», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua