Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав випускників та професорсько-викладацький колектив Буковинського університету

Прес-центр

Новини

15.03.2018 15:25

Іван Мунтян привітав випускників та професорсько-викладацький колектив Буковинського університету |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» відбулися у столиці Буковини сьогодні, 15 березня. Привітав випускників, викладачів та студентів університету голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Ваш університет добре відомий не лише на теренах нашого краю, але й далеко за його межами, як один із перших українських приватних вищих навчальних закладів, якому за короткий строк вдалося успішно вийти на національні та європейські стандарти викладання та навчання. Й нині Буковинський університет є центром передових технологій у навчанні та вихованні студентської молоді. Хотів би побажати тим випускникам, які сьогодні покидають стіни рідної альма матер та розпочинають новий відповідальний етап свого життя, завжди шанувати своїх викладачів та наставників. Також просив би пам’ятати, що усі ми маємо можливість навчатися і працювати у мирі та спокої завдяки нашим мужнім захисникам, які на Сході України ціною власного здоров’я та життя стримують російську військову агресію. Тож будьте гідними їх подвигів, не марнуйте свої таланти та можливості. Щастя вам, міцного здоров’я, Божого благословення, наснаги та успіхів в житті та праці на благо рідного краю та нашої незалежної Батьківщини!», – відзначив посадовець, звертаючись до учасників урочистостей.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua