Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  У Великокучурівській ОТГ відзначили День українського добровольця

Прес-центр

Новини

14.03.2018 17:51

У Великокучурівській ОТГ відзначили День українського добровольця |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

Учасників урочистих зборів, які відбулися сьогодні, 14 березня, до Дня українського добровольця у Годилівському навчально-виховному комплексі Великокучурівської об’єднаної територіальної громади привітав голова чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто вітаю усіх з Днем українського добровольця, який ми відзначаємо уже другий рік поспіль. Дякую усім нашим мужнім воїнам, які у складі національних добровольчих формувань ціною власного здоров’я та життя боронили та боронять нашу державу від російських загарбників, захищають наш мир та спокій. Вважаю, що добровольці зробили неоціненний внесок у справу захисту нашої Батьківщини від російської агресії, адже саме вони дали такий потрібний для відновлення боєздатності нашої держави час, першими ставши на заваді здійснення підступних намірів окупантів. Саме тому наш народ й через багато десятиліть шануватиме їх безсмертні подвиги. Впевнений, що ми переможемо, адже з нами правда та Бог!», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини відзначив представників адміністрації та педагогічного колективу Годилівського НВК, які долучилися до організації та проведення урочистостей, Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua