Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.03.2018 10:54
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельною ділянкою для облаштування, експлуатації та обслуговування автомобільної стоянки (майданчиків для паркування) за адресою: м. Чернівці, вул. Фастівська, 2.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Задля розвитку українських Карпат

Прес-центр

Новини

20.02.2018 18:15

Задля розвитку українських Карпат |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Засідання українсько-австрійського круглого столу на тему: «Формування державної політики підтримки розвитку гірських територій: досвід України та ЄС» відбулося сьогодні, 20 лютого, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. Участь у роботі круглого столу взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено шляхи підвищення якості життя населення гірських територій Карпатського регіону.

Зокрема, наголошено на необхідності законодавчого забезпечення розвитку гірських регіонів, який у свою чергу слугуватиме додатковим потенціалом держави. Окреслено основні засади формування відповідної державної політики, а також заслухано Надзвичайного і Повноважного Посла Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер, яка поінформувала присутніх про австрійський досвід підтримки та розвитку гірських регіонів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua