Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.03.2018 10:54
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельною ділянкою для облаштування, експлуатації та обслуговування автомобільної стоянки (майданчиків для паркування) за адресою: м. Чернівці, вул. Фастівська, 2.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  З метою успішної реалізації інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

Прес-центр

Новини

20.02.2018 17:37

З метою успішної реалізації інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь в роботі засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в якості співголови зазначеної комісії.

Учасники засідання заслухали інформацію начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександра Пуршаги про стан реалізації у 2017 році інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку,  що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, а також про розгляд звернення щодо уточнення переліку перехідних інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, заявником по яких є управління капітального будівництва ОДА.

Члени комісії та запрошені на засідання фахівці обговорили Порядок проведення оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 (із змінами) та наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 №80 (із змінами), розглянули інші питання порядку денного.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua