Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  Велика Українська Хода – у Чернівцях!

Прес-центр

Новини

07.02.2018 15:25

Велика Українська Хода – у Чернівцях! |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 7 лютого 2018 року, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у церемонії представлення всеукраїнської акції «Велика українська хода», ініційованої київською волонтеркою та військовим кореспондентом Катериною Валевською. В процесі цієї акції в усіх регіонах України представлені бойові прапори військових частин та добровольчих зєднань, які беруть участь у військових діях проти російських агресорів та їхніх найманців на Сході України. Загалом впродовж акції її організаторами було зібрано близько 800 прапорів загальною протяжністю понад 2000 метрів. Частину цієї героїчної експозиції було представлено сьогодні на Театральному майдані Чернівців.

       Заступник керівника крайової представницької влади у своєму вітальному виступі висловив щиру вдячність організаторам цієї масштабної акції, особливо – волонтеркам Катерині Валевській та Оксані Герасименко, за потужну патріотичну ініціативу, що сприяє обєднанню мешканців усіх регіонів України довкола державницької ідеї та спільного прагнення відновити суверенітет України у межах її державних кордонів, визнаних цивілізованим світом. Посадовець закликав присутніх, а також усіх жителів краю бути гідними високого життєвого подвигу мужніх захисників Вітчизни, які із зброєю в руках протистоять ворожій навалі.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua