Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Спочив у Бозі Леонід Костянтинович Каденюк

Прес-центр

Новини

31.01.2018 14:10

Спочив у Бозі Леонід Костянтинович Каденюк |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Керівництво, колегія, депутатський корпус та виконавчий апарат Чернівецької обласної ради з глибоким сумом сповіщають, що 31 січня 2018 року на 68-му році життя відійшов у Вічність перший космонавт незалежної України, Герой України, кавалер ордена «Золота Зірка», орденів «За мужність» I ст. та «За заслуги» III ст., народний депутат України IV скликання, генерал-майор Збройних Сил України у відставці, державний службовець першого рангу, кандидат технічних наук, почесний громадянин міста Чернівці, славний син українського народу та буковинської громади Леонід Костянтинович Каденюк.

Леонід Костянтинович Каденюк народився 28 січня 1951 року в селі Клішківці Хотинського району. У 1967 році вступив до Чернігівського вищого військового авіаційного училища, по закінченні якого продовжив службу на посаді льотчика – інструктора. У 1976 та 1988 роках пройшов відбір та був зарахований до складу загону космонавтів СРСР. У 1989 році закінчив Московський авіаційний інститут за фахом «Інженер-механік». З 1995 року був зарахований до групи космонавтів Національного космічного агентства України. 19 листопада 1997 році у складі міжнародного екіпажу здійснив космічний політ тривалістю 15 діб 16 годин на космічному кораблі «Колумбія». Обіймав низку відповідальних посад у Збройних Силах України, в Адміністрації Президента України, Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони, Апараті Прем’єр-міністра України.

Дочасно перестало битися натруджене серце полум’яного патріота України, знаного та шанованого у світі фахівця аерокосмічної галузі, щирої, відкритої та доброзичливої людини, турботливого чоловіка і люблячого батька.

У ці тужливі, сповнені жалем і скорботою дні висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного та поділяємо біль цієї тяжкої, непоправної втрати. Добрий, щемливий спомин про світлу постать Леоніда Костянтиновича КАДЕНЮКА завжди житиме в серцях його вдячних краян та співвітчизників, рідних та близьких, колег та однодумців.

 

Мунтян І.М., Маковецька І.С, Мельничук В.К., Фищук О.Г.,  Березовський М.М., Бічер В.Г., Борець М.Я., Бортич Л.І., Гайничеру М.І., Гешко І.Т., Гливко А.Г., Годнюк Л.О., Заіц М.Д., Липка М.В., Маковей А.Д., Малишевський І.О., Павел Д.Д, Поклітар Р.І., Ткачук В.В., Усик В.С., Фочук С.Г., Чернівчан В.Н., Шевчук І.В.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua