Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і техніка >  Буковинський вчений – серед кращих молодих науковців України!

Прес-центр

Новини

17.01.2018 11:09

Буковинський вчений – серед кращих молодих науковців України! |  Наука і техніка

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян щиро привітав проректора приватного вищого навчального  закладу «Буковинський університет», доктора технічних наук Ярослава Виклюка та аспірантку Національного університету «Львівська політехніка» Валерію Савчук з високою відзнакою – премією Президента України для молодих вчених 2017 року.

Науковці удостоєні президентської відзнаки за монографію «Мобільні туристичні інформаційні технології з рекомендаційною безпековою компонентою», практична частина якої успішно використовується.

Так, у вересні минулого року голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян звернувся до Комітету з державних премій України у галузі науки і техніки з проханням підтримати наукову роботу Ярослава Виклюка та Валерію Савчук, висунуту на здобуття премії Президента України для молодих вчених.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua