Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і техніка >  Буковинський вчений – серед кращих молодих науковців України!

Прес-центр

Новини

17.01.2018 11:09

Буковинський вчений – серед кращих молодих науковців України! |  Наука і техніка

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян щиро привітав проректора приватного вищого навчального  закладу «Буковинський університет», доктора технічних наук Ярослава Виклюка та аспірантку Національного університету «Львівська політехніка» Валерію Савчук з високою відзнакою – премією Президента України для молодих вчених 2017 року.

Науковці удостоєні президентської відзнаки за монографію «Мобільні туристичні інформаційні технології з рекомендаційною безпековою компонентою», практична частина якої успішно використовується.

Так, у вересні минулого року голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян звернувся до Комітету з державних премій України у галузі науки і техніки з проханням підтримати наукову роботу Ярослава Виклюка та Валерію Савчук, висунуту на здобуття премії Президента України для молодих вчених.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua