Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Задля зміцнення дружніх відносин між Україною та Румунією

Прес-центр

Новини

10.01.2018 14:02

Задля зміцнення дружніх відносин між Україною та Румунією  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 10 січня 2018 року, Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів робочу зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Румунії Олександром Баньковим. Керівник крайової представницької влади ознайомив керівника української дипломатичної місії в сусідній державі із станом партнерських взаємин між Чернівецькою областю та низкою регіонів Румунії.

Іван Мунтян наголосив на важливості взаємовигідних контактів між органами представницької влади прикордонних регіонів. Він підкреслив позитивну роль відновлення практики проведення спільних засідань депутатів Чернівецької обласної ради та радників Сучавської повітової ради.

Очільник крайового парламенту звернув увагу Посла Україи в Румунії на важливості якнайскорішого введення в експлуатацію міжнародних пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці», а також автомобільних пунктів пропуску «Руська» та «Шепіт».

Іван Мунтян побажав Олександру Банькову та співробітникам дипломатичних установ України в Румунії подальших успіхів у справі зміцнення взаємокорисних відносин між двома сусідніми країнами, між українським та румунським народами.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua